Imprezy okolicznościowe, Integracje

5112fe7d81a93

 

Dbamy o to, aby goście czuli się komfortowo podczas każdej spędzonej u nas uroczystości. Jeśli zdecydują się Państwo na zorganizowanie przyjęcia w naszym lokalu, gwarantujemy że spełnimy wszystkie oczekiwania i zaskoczymy każdego wspólnie przygotowanym z Państwem menu.

Zadbamy nie tylko o wyjątkowy smak potraw, ale także o sposób ich podania, aby zdobiły stoły i zachęciły wszystkich do kulinarnej uczty.

 

 

TAK JAK W PRZYPADKU KOMUNI SPECJALNIE DLA PAŃSTWA ODŚWIEŻLIŚMY OFERTĘ ORGANIZACJI IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH. DOŁOŻYLIŚMY WSZELKICH STARAŃ BY PAŃSTWO CZULI SIĘ WYJĄTKOWO

Ze względu na ogromne możliwości obiektu zorganizujemy każdą imprezę integracyjną. W obiekcie czy na zewnątrz. Poczynimy wiele starań by każdy z klientów wyszedł zadowolony.

Miejsce pod grila czy ognisko, klient wybiera sam gdyż mamy kilka możliwości. Przygotowane cztery różne miejsca w tym nad wodą sprawiają, że wyróżniamy się ofertą.20171122_103539

 

Ogromne też są możliwości sportowe na terenie hotelu, by integracja przebiegła aktywnie. Zapewniamy:

Dwa boiska do piłki nożnej, boisko do siatkówki, hokej na trawie, sprzęt do gry w palanta, cztery korty tenisowe, badminton, plaża, tyrolka, plac zabaw dla dzieci, kręgle na świeżym powietrzu, jacuzzi, strzelnica (łuk).

Gry terenowe oraz paintball nie sprawią dla nas trudności.

 

 

 

W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Tel.: (48) 25 752 54 10 , 608 060 882
e-mail: marketing@ekwos.com.pl

                                                                                                                                                 

Karta Dużej Rodziny
EKWOS to miejsce przyjazne rodzinom.
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny.
Zobacz Ekwos w serwisie mojekonferencje.pl

UE