KONFERENCJE

Konferencje, Seminaria, Szkolenia, Imprezy integracyjne i dużo więcej …

Określ, czego oczekujesz. My to zrobimy.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

EKWOS to idealne miejsce do organizacji konferencji, dysponujące profesjonalnie przygotowaną i elastyczną powierzchnią w konkurencyjnych cenach. Każda z naszych 5 sal konferencyjnych wyposażona jest w klimatyzację, rzutnik multimedialnych, nagłośnienie,WiFi, flipchart i dodatkowo dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Oferujemy miejsca dla ponad 200 osób.

 

 511c4d8a6f6ee

Piękne przestrzenie, pełne naturalnego światła to idealne miejsce na organizację: konferencji, szkolenia, warsztatów, zajęć, spotkań i przyjęć okolicznościowych.

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dwa największe apartamenty są doskonałe do organizacji zamkniętych spotkań, konferencji, wykładów i zajęć. Pokoje można dowolnie aranżować w zależności od liczebności grupy, organizując w nich lunche biznesowe, uroczyste kolacje lub inne przyjęcia. Bar i przestronne lobby to ulubione miejsce spotkań gości, którym nasz personel zapewnia dostęp do szerokiej oferty napojów.

 

Zobacz plan obiektu

Ustawienia konferencyjne:
Różana A
Różana A+B
Słoneczna

Sale przygotowane są według indywidualnych wytycznych naszych gości, zawsze w profesjonalny sposób.

Naszym celem jest, aby organizowane przez naszych gości spotkania biznesowe były przygotowane zawsze w profesjonalny sposób.

Nasz personel służy wsparciem i pomocą na każdym etapie rezerwacji. Wierzymy, że kolejny event zorganizujecie właśnie u nas.

 

W celu dokonania rezerwacji lub uzyskania informacji dotyczących cen dla grup konferencyjnych prosimy o kontakt z naszymi managerami.

Rezerwacja
Kontakt

Tel.: (48) 25 756 34 31
e-mail: konferencje@ekwos.com.pl

 

5110f81c54700

Karta Dużej Rodziny
EKWOS to miejsce przyjazne rodzinom.
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny.
Zobacz Ekwos w serwisie mojekonferencje.pl