Ekwos – Zasady Meldowania

  1. Podstawą do zameldowania Gościa w hotelu jest ukończenie przez niego pełnoletności.
  2. Mając na uwadze obowiązujące przepisy oraz bezpieczeństwo naszych Gości ośrodek zobowiązany jest wymagać podczas procesu meldowania aktualnego dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość osoby wynajmującej pokój takiego jak: dowód osobisty, paszport, prawo jazdy.
  3. Ośrodek wymaga podania podczas meldowania danych ważnej kredytowej lub depozytu w formie gotówki na wypadek pokrycia ewentualnych szkód w pokoju.
  4. Doba hotelowa oraz zameldowanie w ośrodku rozpoczyna się
    o godz. 14.00 a kończy się o godz. 12.00 dnia następnego. Gość ma obowiązek wymeldować się z hotelu przed zakończeniem doby hotelowej.
  5. W przypadku braku dostępności wolnego pokoju po przybyciu Gościa, ośrodek zapewni wcześniejszy proces meldowania oraz miejsce do przechowania bagażu do czasu udostępnienia czystego pokoju.
  6. Ośrodek umożliwia wcześniejsze zameldowanie Gościa w pokoju (przed godz. 14.00) pod warunkiem dostępności wolnych pokoi. Wszyscy Goście chcący skorzystać z wcześniejszego zameldowania zobowiązani są do podania przybliżonej godziny przybycia podczas procedury rezerwacyjnej lub o telefoniczny kontakt z recepcją ośrodka.
  7. Jeśli Gość nie określił czasu zamierzonego pobytu podczas zameldowania, przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę.
  8. Życzenia przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, Gość powinien zgłosić w recepcji do godz. 10.00 w dniu, w którym upływa termin wynajęcia pokoju. Ośrodek będzie uwzględniał życzenia przedłużenia pobytu w miarę posiadanych możliwości (wolnych pokoi).

5110f81c54700