RESTAURACJA

511c347c6db8eJeśli uznasz, że nie ma czegoś takiego jak doskonała potrawa, tylko pomysł na nią, wtedy jasny staje się prawdziwy cel dążenia do perfekcji – sprawić, aby ludzie byli szczęśliwi. I o to właśnie chodzi w gotowaniu.

THOMAS KELLER

Tak naprawdę wspaniały posiłek to nie tylko jedzenie i wino. Wspaniały posiłek jest również emocjonalnym przeżyciem. Staramy się stworzyć taki niezwykły moment oferując niezwykłe miejsce, z personelem, który troszczy się o ciebie jak o najważniejszego gościa.
Nasi kucharze z ogromnym zaangażowaniem dbają o kulinarne szczegóły oraz o technikę przygotowywania potraw, co jest podstawą smaku tradycyjnej, polskiej kuchni. Nasza kuchnia oferuje najlepsze produkty ziemi. Posiłki, desery i dania główne są oparte na tradycji – ale z nowoczesnymi akcentami.

Żaden szczegół lub element nie może być mniej lub bardziej ważny od innego. Bo o smaku potrawy nie stanowi tylko jedna rzecz. Wspaniały posiłek jest rodzajem podróży, powrotem do zapomnianych źródeł i przyjemności, a także szansą poznania miejsc, w których jeszcze nigdy nie byłeś.

Jeżeli z powodów medycznych lub też z osobistych przyczyn nasi goście wymagają specjalnej diety, dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć satysfakcjonujące ich posiłki. Nasz zespół posiada duże doświadczenie w przygotowywaniu posiłków bezglutenowych, wegetariańskich i bez lakozy.

W Ekwosie staramy się, aby każdy posiłek był wspaniałym doświadczeniem dla naszych gości, nie tylko ze względu na smaczne jedzenie, ale również dzięki romantycznemu otoczeniu.

• Parter może pomieścić do 200 gości
• Sala bankietowa z dużym parkietem może pomieścić do 200 gości
• W Sali Kominkowej, na parterze znajduje się prywatna jadalnia dla kilku osób
• Oferujemy specjalne menu na imprezy okolicznościowe
• Gwarantujemy uprzejmy i szybki serwis
• Muzyka mechaniczna lub na żywo

 

Więc jeśli szukasz idealnego miejsca na biznesowy lunch, spotkanie rodzinne, wesele lub elegancką kolację nasze propozycje menu z pewnością spełnią twoje oczekiwania.

 

 Referencje

 

Kontakt

Tel.: (48) 25 756 34 31, 606 825 267
e-mail: ekwos@ekwos.com.pl

5110f81c54700

Karta Dużej Rodziny
EKWOS to miejsce przyjazne rodzinom.
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny.
Zobacz Ekwos w serwisie mojekonferencje.pl

UE