Wczasy Odchudzające & Wellness

Bądź dobry dla siebie. Jeśli nie będziesz dbać o swoje ciało, gdzie będziesz mieszkać?

KOBI YAMADA

5111acf58927dWyobraź sobie, że nie czujesz bólu. Wyobraź sobie, że czujesz spokój, relaks i gotowość do tego, aby cieszyć się dniem i wydobyć z siebie to co najlepsze. Nasze usługi terapeutyczne świadczymy w relaksującej atmosferze, słuchając Twoich obaw i wykorzystując nasze doświadczenie, aby skutecznie polepszyć Twój stan zdrowia.

Oferujemy terapeutyczne Wczasy Odchudzające które pomogą Ci osiągnąć lepszą elastyczność, większą witalność i głęboki relaks.

5111acf6de227Kluczem do sukcesu w odchudzaniu jest konsekwentne przestrzeganie zmian w diecie oraz w codziennej rutynie.

Twoja waga jest sztuką balansowania, a kalorie są częścią tego równania. Popularne diety mogą obiecywać, że liczenie węglowodanów lub jedzenie ton grejpfruta pomogą Ci zrzucić zbędne kilogramy.

Ale w przypadku utraty wagi, to właśnie kalorie liczą się najbardziej. Utrata masy ciała sprowadza się do spalania większej ilości kalorii niż te, które zostały przyswojone. Można to zrobić poprzez zmniejszenie ilości kalorii w pożywieniu i napojach przy jednoczesnym zwiększeniu ich spalania dzięki intensywnej aktywności fizycznej.

5111acf822a16Kiedy zrozumiesz to równanie, będzie Ci łatwiej określić cel swojego odchudzania, stworzyć plan i zrealizować go. Nie musisz tego robić samodzielnie! Przy współpracy z naszym trenerem ustalisz cele, ilości niezbędnych kalorii, kierunek treningów i in, wszystko po to, aby osiągnąć idealną wagę! Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Porozmawiaj z lekarzem, rodziną i przyjaciółmi, poproś ich o wsparcie. Ponadto, przemyśl i zaplanuj wszystko: spróbuj przewidzieć, jak będziesz radzić sobie w sytuacjach, które rzucają wyzwanie Twoim postanowieniom i są źródłem nieuniknionych, niewielkich trudności.

 Odwiedź Ekwos juz dziś i zrób krok w kierunku lepszego zdrowia.

 

Kontakt

Tel.: (48) 25 756 34 31
e-mail: sport@ekwos.com.pl

 

5110f81c54700

Karta Dużej Rodziny
EKWOS to miejsce przyjazne rodzinom.
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny.
Zobacz Ekwos w serwisie mojekonferencje.pl