STRONA GŁÓWNA

EKWOS – Cisza spokój i … świetna oferta biznesowa

516ad88dc70c7Zaciszne ustronie w malowniczej mazowieckiej wiosce. Doskonała oferta dla biznesu. Niezapomniane wrażenia dzięki harmonijnemu połączeniu pracy i odpoczynku wśród natury.

Kompleks rekreacyjny Ekwos położony jest zaledwie pół godziny jazdy od hałasu i chaosu wielkiego miasta, zapewniając spokojny zakątek wszystkim miłośnikom świeżego powietrza i natury, zapalonym zbieraczom grzybów i obserwatorom ptaków. Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy przejażdżki kucykami i bryczką, zimą kuligi, a także Mini Zoo i wiele więcej innych atrakcji

516ad88ec229dOdważniejszym polecamy przejażdżkę konną szlakami wytyczonymi wśród pięknych obszarów leśnych.
Dowiedz się więcej
Goście, którzy preferują bardziej tradycyjne dyscypliny sportu również nie będą rozczarowani. Na terenie kompleksu znajduje się kort tenisowy, boisko do koszykówki i siatkówki, a także tor łuczniczy.

Ekwos jest idealnym miejscem nie tylko dla tych, którzy pragną ucieczki na łono natury. Organizujemy także różnego rodzaju imprezy. Nasz doskonale wyszkolony personel organizuje niezapomniane przyjęcia weselne, bankiety, imprezy urodzinowe, noworoczne i karnawałowe, przyjęcia grillowe i ogniska. Ponieważ jesteśmy otwarci na nowe pomysły, możliwości są praktycznie nieograniczone.

516ad88fd6abcMożemy zorganizować również wykłady, seminaria, interaktywne spotkania biznesowe, oficjalne i mniej oficjalne przyjęcia firmowe. Dysponujemy kilkoma salami konferencyjnymi wyposażonymi we wszystkie niezbędne najnowocześniejsze urządzenia multimedialne, audio i wideo. Dowiedz się więcej

Wszystkie przestronne pokoje hotelowe urządzone są z elegancką prostotą. Nasza oferta dostosowana jest do możliwości każdego budżetu: od standardowego pokoju na parterze z tarasem prowadzącym do ogrodów różanych aż po gustowny, klasyczny apartament z jacuzzi i balkonem wychodzącym na staw ze złotymi rybkami.

Porzuć choć na chwilę miejski chaos. Odwiedź nas i przekonaj się, jak wiele wspaniałych okazji kryje w sobie EKWOS!

Referencje
Kontakt

Tel.: (48) 25 752 54 10
e-mail: pokoje@ekwos.com.pl

5110f81c54700

Karta Dużej Rodziny
EKWOS to miejsce przyjazne rodzinom.
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny.
Zobacz Ekwos w serwisie mojekonferencje.pl

UE